Historie společnosti

 

Univerzální stavební, a.s. vznikla v roce 1991. Jedná se o akciovou společnost s akciemi na jméno, zapsanou v Obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze. Od svého vzniku prošla Univerzální stavební,a.s. dynamickým vývojem a v dnešní době je zaměřena na komplexní dodávky staveb, rekonstrukce a modernizace staveb.

 

Zároveň provádí vlastními pracovníky elektromontážní, zámečnické a klempířské práce, montáž sádrokartonových systémů, ústředního topení a zdravotechniky. V truhlářské provozovně vyrábí truhlářské výrobky.

 

V současné době společnost disponuje týmem zkušených techniků a kvalifikovaných dělníků v trvalém pracovním poměru, kteří jsou připraveni realizovat stavby dle požadavku odběratele v krátkých termínech a nejvyšší kvalitě. Organizačně je společnost je členěna na výrobní střediska, která jsou řízena vedením společnosti.

 

Univerzální stavební, a.s. vlastní  100 % majetkové účasti ve společnostech HARDEST a.s. a HARDEST ALFA s.r.o., které se   zabývají   developerskou  a  realitní  činností  v  bytové  výstavbě.